sobota, 27 października 2012

Hazza 2.

Gdy zobaczyłaś tą szkołę. Zaczełaś strasznie się cieszyć, ponieważ uczęszczał do niej twój idol z zespołu One Direction. Harry Styles był od ciebie starszy tylko kilka miesięcy.Cieszyłaś się,że będziesz mogła widywać go na codzień. 
Ten tydzień mina ci szybko. Spędziłaś go na spotkaniach ze znajomymi oraz na pakowaniu się.Dzień przed wyjazdem spotkałaś się z przyjaciółmi żeby się pożegnać. Obiecałaś im ,że będziesz z nimi w kontakcie Następnego dnia wstałaś rano, zjadłaś i pojechałaś z rodzicami na lotnisko. Po kilku godzinach byliście już Londynie. Wzieliście walizki i ruszyliście do domu. Tuż obok waszego domu stała duża villa należąca do waszych sąsiadów. Przed nią stała większa grupa dziewczyn. Nie zwróciliście na to uwagi, wjechaliście na teren waszego nowego domu. Szybko weszłaś do środka, dom był ogromny miałaś kilka pokoi do wyboru. Wybrałaś największy z dużym balkonem. Okno miałaś centralnie na przeciwko okna sąsiada. Właśnie zasłaniał roletę w swoim oknie więc nie zdążyłaś zobaczyć jego twarzy.Wyszłaś na balkon, twój sąsiad jak było widać urządził sobie imprezę. Z twojego balkonu widać było wszystkich gości przebywających na jego terenie. Nie interesowało cię to. Wziełaś swoje walizki i się rozpakowałaś. Robiło się późno wziełaś długi prysznic i położyłaś się spać.
Rano wstałaś, wziełaś szybki prysznic, ubrałaś się i zeszłaś na dół do kuchni. Zrobiłaś sobie śniadanie. Twój tata z powodu że był menagerem pracował już od samego rana w domu. Z ciekawości zapytałaś;
-Tato teraz jak już jesteśmy w Londynie to zostaniesz menagerem One Direction ?
- Nie wiem. W wolnym czasie zobaczę co się da zrobić.
-okej.
Przytuliłaś się do taty i zjadłaś śniadanie. Poszłaś do swojego pokoju, włączyłaś laptopa i weszłaś na twittera. Pojawiło ci się, że Zayn i Harry dodali zdjęcia z jakiejś imprezy. Na początku pomyślałaś, że byli na imprezie po sąsiedzku a ty ich nie widziałaś. Ale potem do głowy wpadło ci że twój sąsiad po prostu ma podobny ogród.Dokończyłaś oglądanie zdjęć i przypomniało ci się, że nie masz w czym póść na rozpoczęcie roku. Wyłączyłaś laptopa. Zeszłaś na dół do salonu w którym przebywała twoja mama. Powiedziałaś jej o swoim problemie. Umówiłyście się, że pójdziecie za godzinę na zakupy. Poszłaś do swojego pokoju, nałożyłaś na siebie miętowe rurki, białą koszulkę i czarne conversy. Wyszłaś na balkon i postanowiłaś zadzwonić do swojej przyjaciółki Sandry. Rozmawiałyście o wszystkim i o niczym, zresztą tak jak zawsze. Nawet nie zauważyłaś kiedy mineła godzina.
-[T.J] idziemy na te zakupy ?- krzykneła twoja mama.
-Tak, tak już idę- odpowiedziałaś.-------------------------------------------------------------
podoba się? 4 komentarze i kolejna część :D  Macie ślicznego
Zayn'a -->

http://www.facebook.com/OneDirectionSluchaSzlachta  lajk? jestem adminką "malikowa" ;d

4 komentarze: